vanysdvirky.eu

0 ks

Teiko Vana s dvířky COMA DOOR

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová verze: levá - dvířka vpravo

51 490,- Kč

akcenovinka

Novinka z produkce tradičního výrobce sanitární techniky společnosti Teiko -  rohová asymetrická vana s odnímatelnými skleněnými dvířky COMA DOOR - vychází ze standardního provedení osvědčené elegantní vany COMA. Jedná se prozatím o jedinou rohovou asymetrickou vanu s dvířky v naší nabídce.

Verze COMA DOOR, t.j v provedení s bočním vstupním otvorem a s odnímatelnými plochými skleněnými dvířky, se nabízí variantně s levým či pravým zaobleným rohem.

Vzhledem k rozměrům vany 180 x 80 x 60 cm ( délka x šířka x výška ) se tento produkt uplatní ve velkých koupelnách s dostatečným prostorem pro instalaci všech sanitárních zařizovacích předmětů.

Představujeme Vám levou stranovou variantu vany Teiko COMA DOOR, která je určena k instalaci do levého rohu, se vstupními dvířky po pravé straně.

Poznámka: Pozor! Na rozdíl od obdélníkových van s dvířky, kde se levá nebo pravá varianta určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvnějšku, je u asymetrických van stranová varianta posuzována podle toho, do kterého rohu vana přiléhá. U levostranné vany jsou vstupní dvířka vpravo.

Uzavírací dveřní systém vany COMA DOOR je charakteristický ojedinělou  odnímatelnou koncepcí vlastních dvířek, které se ve spodní části zasunují do prahové lišty a v horní partii jsou ke korpusu vany fixovány silnými permanentními magnety. Těsnění mezi korpusem vany a dvířky se při uzavření vstupního otvoru stlačí a zajistí tak dokonalou vodotěsnost napuštěné vany.

Dvířka jsou jednoduše odnímatelná. Lze je sejmout zatlačením horní partie směrem dovnitř vany a vytažením nahoru. Po sejmutí lze dvířka zavěsit na stěnu vedle vany, sada stěnových úchytů je součástí dodávky kompletu. Vana s dvířky COMA DOORodpadní otvor situovaný uprostřed dna korpusu, mezi odtokový a přepadový otvor je osazena lanková odtoková sada se sifonem v povrchové úpravě lesklý chrom.

Standardní součástí dodávky vany je kompaktní rohový krycí panel.

Pode dnem korpusu vany jsou dva příčné nosníky s výškově nastavitelnými nožkami.

Šířka vstupního otvoru: 43/41 cm

Výška prahu vstupního otvoru: 21 cm

Šířka koupacího prostoru u dna vany: 58 cm

K vaně s dvířky Teiko COMA DOOR lze v případě potřeby osadit jednodílnou nebo dvoudílnou skládací vanovou zástěnu pro pohodlné sprchování.

Značková vana s dvířky Teiko COMA DOOR svým jednoduchým, ale působivým designem, sofistikovaným dveřním systémem a vysokou užitnou hodnotou uspokojí i náročné zákazníky.

Česká společnost Teiko se od roku 1992 řadí k nejúspěšnějším výrobcům sanitární techniky v regionálním i evropském kontextu. Svědčí o tom nejen široké spektrum nabízených produktů (akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, masážní boxy, parní masážní boxy, umyvadla, bazény SPA a další výrobkové linie), ale také popularita značky Teiko u zákazníků. O standardu kvality, dokladované mimo jiné prestižním certifikátem ISO 9001:2000, mnohé vypovídá zejména používání špičkových akrylátových desek exkluzivní značky Lucite, bezpečnostních kalených skel, jakostních hliníkových profilů a dalších osvědčených sanitárních komponentů. Ještě před koupí tak víte, že se na Vámi vybraný výrobek z dílny Teiko budete moci plně spolehnout, což ještě podtrhuje výrobcem garantovaná záruka až 10 let od data prodeje. Na klidném spaní pak přidá vědomí, že vznikl s nejvyšší ohleduplností k životnímu prostředí (dle přísné normy ISO 14001).

výrobce

Teiko

kód výrobku

CODOOR1800L

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

délka

180 cm

šířka

80 cm

výška

60 cm

objem

350 l

hmotnost

66 kg

provedení

klasické

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

typ dvířek

zásuvná

materiál dvířek

sklo - průhledná

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.