vanysdvirky.eu

0 ks

BudoPlast Panel čelní k vaně PERFECTION

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka:: 140 cm

3 200,- Kč

akcenovinka

Odnímatelný čelní krycí panel k vaně BudoPlast PERFECTION je vyroben z bílého akrylátu.

Tento panel je dělený, skládá se ze dvou částí - levé a pravé

Připevňuje se do připravených pružných ocelových klipů pod okrajem vany  a šrouby s bílými plastovými krytkami se fixuje k podpůrnému rámu vany.

Výška panelu: 51,5 cm

Společnost BudoPlast patří k nemnoha evropským výrobcům, kteří vlastní  know-how a potřebnou technologii k produkci koupacích van se vstupními dvířky (tzv. walk-in vany). Tento svébytný segment sanitárního trhu, zaměřený na potřeby seniorů a uživatelů s pohybovým hendikepem, zažívá v posledních letech boom, který reflektuje demografický vývoj společnosti s trvalým trendem stárnutí populace. Rostoucí obliba walk-in van značky BudoPlast v pečovatelském i domácím sektoru je dána i jejich příznivými cenami a dobrou dostupností.

Všechny vany z produkce společnosti BUDO-PLAST mají skvělý poměr parametrů kvalita / užitná hodnota / cena. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem. Vedle základních verzí se tyto vany nabízejí i v luxusním provedení s volitelnými hydromasážními systémy a na zakázku i v různých barevných provedeních.

Moderní vany s dvířky značky BUDO-PLAST v sobě spojují sofistikované technické řešení s prvky užitné estetiky a pohodlí. Výsledkem jsou společensky prospěšné produkty, které umožňují seniorům a osobám s pohybovým hendikepem praktikovat samostatnou vanovou koupel bez nutnosti asistence dalších osob. Pěkný příklad praktického příspěvku moderní sanitární technologie k lepší kvalitě lidského života...

výrobce

BudoPlast

kód výrobku

BPPPC140

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.