vanysdvirky.eu

0 ks

Duravit Vana s dvířky a pevnou vanovou zástěnou SHOWER+BATH

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová verze: levá

174 900,- Kč

akcenovinka

Elegantní a účelná kombinace vany s dvířky s pevnou vanovou zástěnou Duravit SHOWER+BATH vysvětluje svůj účel už v názvu. Je určena pro sprchování i ke koupání a svým konceptem dokonale naplňuje firemní motto Duravitu: "Living Bathroom" - koupelna, ve které se žije.

Vyrábí se v jediné rozměrové variantě 170 x 75 cm a nabízí se v levé a pravé stranové verzi.

Představujeme Vám vanu s dvířky Duravit SHOWER+BATH v levé stranové verzi, určenou k instalaci do pravého rohu koupelny.

Multifunkční vana s dvířky Duravit SHOWER+BATH spojuje moderní koupelnový design s optimálním využitím prostoru v jednom výrobku. Autorem tohoto zdařilého sanitárního konceptu je trio designérů EOOS, kterému se podařilo navrhnout atraktivní moderní design ve spojení s maximálním uživatelským komfortem.

Kombinace funkcí vanové koupele a sprchování s využitím integrované široké vanové zástěny je dotažena do nejmenších detailů, vana je opatřena odnímatelným sedákem a poličkou na odložení koupelových potřeb.

Přístup do koupacího/sprchovacího prostoru je maximálně usnadněný skleněnými otvíravými dvířky s nízkým vstupní prahem. Průhledná skleněná dvířka jsou na horní hraně opatřena uzavíracím bezpečnostním mechanismem. Mechanické blokování dveří zajišťuje, že dvířka nelze otevřít, pokud je vypouštěcí otvor odtokového setu uzavřen.

Vstupní dvířka jsou vyrobena z bezpečnostního skla o tlouštce 10 mm  a v zavřeném stavu přiléhají na vodotěsné profilované těsnění ze silikonové pryže po obvodu vstupního otvoru.

Odnímatelný sedák může být použit jako pohodlná zádová opěrka  nebo jako praktická polička/odkládací plocha pro koupací potřeby a ručníky.

Vlastní vana a podstavec jsou vyrobeny ze značkového materálu DuraSolid, který umožňuje realizaci přesných sanitárních konstrukcí. Standardní součástí dodávky kompletu je pevná vanová zástěna z 8 mm bezpečnostního čirého skla. Na přání a za příplatek může být vanová zástěna dodána se zrcadlovým povrchem.

Vnitřní hloubka vany: 49,5 cm

Šířka vstupu: 45,5 cm

Výška vstupního prahu: 16 cm

Šířka vanové zástěny: 96,7 cm

Výška vanové zástěny ode dna vany: 198 cm

Celková výška vanové zástěny: 210,5 cm

Průměr odpadního otvoru: 90 mm

Standardní součástí dodávky kompletu Duravit SHOWER+BATH je korpus vany na podpůrném rámu s osazenými vstupními dvířky, dále rohový krycí panel, sokl, odnímatelný sedák a vanová zástěna.

Pro vážné zájemce můžeme připravit individuální cenovou nabídku! Neváhejte nás kontaktovat.

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700404

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

DuraSolid

typ

hladká

stranová varianta

levá / pravá

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

66 cm

hmotnost

165 kg

provedení

s odnímatelným sedátkem

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

umístění uzavíracího mechanismu

na horní hraně dvířek

typ dvířek

otvíravá-pantová

materiál dvířek

sklo - průhledná

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.