vanysdvirky.eu

0 ks

Duscholux Vana s odnímatelnými dvířky STEP-IN PURE

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

Stranová verze: levá

82 400,- Kč

akcenovinka

Vana s dvířky Duscholux STEP-IN PURE přináší svébytné konstrukční řešení bezbariérového vstupu, a sice nikoli s pantovými, ale s odnímatelnými dvířky. Tato kvalitní značková designová vana je k dispozici ve třech délkových (160, 170 a 180 cm) a ve dvou stranových (levá, pravá) variantách.

Představujeme Vám verzi vany s dvířky Duscholux STEP-IN PURE o délce 160 cm, se vstupním otvorem po levé straně.

Uzavírání a otevírání vstupu je velmi jednoduché abezpečné. Odnímatelná dveřní deska se do vstupního otvoru s profilovým těsněním nasazuje v jediném kroku - pomocí držadla u horního okraje desky.

Dveřní deska je ve vstupním otvoru zajištěna dvojstupňovým bezpečnostním uzamykacím systémem umístěným na horním okraji vany.

Při otevřeném vstupu se dveřní deska jednoduše zavěsí do držáků na korpusu vany vedle vstupního otvoru, aby byla připravena po ruce pro další použití. Pro manipulaci s dveřní deskou je třeba zachovat volný prostor 13 cm před předním okrajem vany.

Odnímatelná dveřní deska je vyrobená z průsvitného akrylu, standardně v bílé barvě. Na přání je k dispozici v několika dalších barevných variantách - viz Fotogalerie.

Korpus vany je vyroben ze sanitárního akrylátu o tlouštce 4-5 mm, na rubové straně je vyztužen kvalitním kompozitním materiálem GFK, zesíleným skelnými vlákny.

Vnitřní hloubka vany: 44,5 cm

Odtokový systém vany je opatřen dvěma výpustními otvory a elegantním obdélníkovým krytem odtokové partie v barvě vany. Odtokový set je standardní součástí dodávky vany. Volitelně je možné doobjednat i odtokovou sadu s napouštěním vany u přepadu.

K vaně Duscholux STEP-IN PURE se volitelně nabízí řada odnímatelných krycích panelů v různých barevných provedeních - viz Fotogalerie. Standardní barva je 001 bílá.

Instalace vany je možná i klasickým způsobem, t.j. obezděním a obložením obkladem - bez použití plastových panelů.

K vaně Duscholuch STEP-IN PURE výrobce nabízí několik různých  vanových zástěn - jednokřídlou, dvoukřídlou skládací, dvoukřídlé sprchovací dveře i kompletní zasklení celé vany pro sprchování. Bližší informace na vyžádání.

Pro vážné zájemce můžeme připravit individuální cenovou nabídku! Neváhejte nás kontaktovat.

Světová proslulost švýcarské značky Duscholux, úspěšného výrobce sanitární techniky a koupelnového vybavení, je založena na více než třicetileté kontinuální výrobní tradici. Rozsáhlá nadnárodní skupina výrobních podniků koncernu má centrálu ve švýcarském Thunu, ale je zastoupena výrobně či odbytově v dalších 23 zemích světa. Ve výrobním portfoliu Duscholuxu nalezneme úplný průřez oborem sanitární techniky. Jsou zde zastoupeny například akrylátové vany, sprchové a koupelnové vaničky, sprchové kouty, wellness i komplexní sanitární prostorové koncepty a řešení s atraktivním současným designem, tradičně vysokou kvalitou, dlouhodobou životností a sofistikovaným zákaznickým servisem. Výběr produktů značky Duscholux do Vaší koupelny Vás určitě nezklame. Dopřejte si něco opravdu kvalitního!

výrobce

Duscholux

kód výrobku

608.301200

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

levá / pravá

délka

160 cm

šířka

75 cm

výška

59 cm

objem

170 l

hmotnost

38 kg

provedení

klasické

pozice dvířek

boční

umístění uzavíracího mechanismu

na horním okraji vany

typ dvířek

zásuvná

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.