vanysdvirky.eu

0 ks

VSD Import FORES vana s dvířky

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

délka: 155 cm

stranová verze: levá

46 900,- Kč

akcenovinka

Vana s dvířky pro seniory a tělesně postižené VSD Import FORES se dodává ve dvou délkových variantách (155 cm a 170 cm) a ve dvou stranových verzích (se vstupními dvířky situovanými vlevo nebo vpravo). Je určena k instalaci především do středně velkých koupelen.

Vstupní dvířka mohou být umístěna na levé či pravé straně vany. Stranová varianta vany se určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvenku.

Představujeme Vám vanu s dvířky FORES o délce 155 cm, s dvířky vlevo.

Tato praktická bezbariérová vana s dvířky je opatřena bočními pantovými dvířky pro pohodlný vstup i výstup tělesně hendikepovaných uživatelů nebo seniorů. Toto uspořádání umožňuje provádění intimní hygieny v soukromí - bez nutnosti asistence druhé osoby. Uživatel si vanu napustí až poté, co se v ní pohodlně usadí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí, otevře si zevnitř dvířka a vystoupí ven bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena silikonovým profilovaným těsněním proti úniku vody. Zajištění zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany je zabezpečeno speciálním celokovovým uzavíracím mechanismem - ovládaným zevnitř vany.

Ojedinělá délka vany 155 cm určitě přijde vhod všem, kteří nemají ve své koupelně k dispozici niku o typizované šířce 150 cm ani 160 cm. Těch šikovných 155 cm je právě uprostřed...

Vana s dvířky FORES se standardně dodává se dvěma krycími panely - jedním čelním a jedním odnímatelným bočním - je tedy přednostně určena k rohové instalaci. Čelní krycí panel je ke korpusu vany napevno fixován již z výroby, jeho případnou demontáž při instalaci vany do výklenku je třeba nechat provést odborně, aby nedošlo k jeho poškození. 

Součástí dodávky vany je lankový odtokový komplet s ovládacím kolečkem u přepadu vany a se sifonem.

Vana s dvířky FORES  je vyrobena z olaminovaného sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou.

Do vany s dvířky FORES lze na individuální objednávku vestavět i hydromasážní systém, chromoterapii nebo instalovat stojánkovou bateriovou sadu na okraj vany. Podrobnosti a cenovou kalkulaci Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Vany s dvířky z prodejní linie VSD Import patří do portfolia vybraných dovozních produktů s ověřenou kvalitou, servisem a zárukou. Zpravidla se jedná o sanitární výrobky s exkluzívní distribucí, t.j. nabízené a dodávané výhradně  prostřednictvím obchodu Vany s dvířky.eu

výrobce

VSD Import

kód výrobku

VSDIF155L

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

pravá/levá

délka

155 cm

šířka

76 cm

výška

61 cm

provedení

klasické

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

umístění uzavíracího mechanismu

vnitřní

typ dvířek

otvíravá-pantová

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.