vanysdvirky.eu

0 ks

BudoPlast IMPRESSION NEW 60 Vana se širokými dvířky

Zvolená varianta:

46 000,- Kč

akcenovinka

Vana se širokými vstupními dvířky IMPRESSION NEW 60 rozšiřuje nabídkové portfolio walk-in van vyráběných společností BudoPlast a vítaným způsobem obohacuje výběr na českém sanitárním trhu.

Konstrukce této vany IMPRESSION NEW 60 vychází z osvědčeného modelu IMPRESSION standard,  jsou však instalována širší vstupní dvířka o rozměru 52,5/50 cm a vstup je oproti vanám IMPRESSION standard posunutý od levého okraje více ke středu vany - na vzdálenost 34 cm.

Vana IMPRESSION NEW 60 je zatím dostupná pouze v jediné rozměrové variantě, a sice v délce 150 cm s dvířky vlevo. Výrobce tento model může na individuální zakázku dodat i ve zkrácené variantě 140 cm - detaily na dotaz.

Uživatelé jistě ocení nadstandardní šířku vstupních dvířek, která přispívá ke komfortu při nastupování do vany a vystupování z vany. Vana IMPRESSION standard má šířku dvířek pouze 38 cm, vana IMPRESSION NEW 60 má dvířka o šířce 52,5/50 cm.)

Výška spodní hrany vstupních dvířek je 16 cm od podlahy.

Vstupní dvířka vany IMPRESSION NEW 60 jsou po obvodu opatřena profilovaným těsněním ze silikonové pryže. Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany zajišťuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, ovládaný z vnější strany.

Šířka dvířek: 52,5/50 cm

Okraj vany v zádové partii má vyvýšený límec - vhodný k instalaci vanového podhlavníku.

Vana je standardně opatřena elegantními odnímatelnými krycími panely. Je určena k rohové instalaci, ale je možná i montáž u přímé stěny (jako volitelné příslušenství se pro tento případ nabízí další samostatný boční krycí panel) nebo zabudování do niky.

Vana IMPRESSION NEW 60 je vyrobena z prvotřídních značkových materiálů, které zaručují dlohodobou životnost a vysokou provozní spolehlivost. Korpus vany je z polyesterového sklolaminátu renomované britské značky Scott Bader, finální povrchová úprava je provedena nástřikem akrylovým coatem německé firmy Reichold. Průměrná tlouštka stěny vany je 7 mm, z toho akrylový coat představuje vrstvu 2,5 až 3 mm.

Dveřní panty a prvky uzavíracího mechanismu jsou vyrobeny z chromniklové slitiny.

Robustní nosný rám vany je svařen z uzavřených ocelových profilů ("jeklů") 20 x 20 x 2 mm. Celá kovová konstrukce rámu je po svaření opatřena pětinásobným ochranným nástřikem.

Konečná nivelizace vany na místě instalace se provádí pomocí deseti výškově nastavitelných nožek (ocelové šrouby M10 s plastovými koncovkami ), na kterých spočívá nosný rám.

Maximální únosnost vany výrobce deklaruje přípustným zatížením do 300 kg.

Společnost BudoPlast patří k nemnoha evropským výrobcům, kteří vlastní  know-how a potřebnou technologii k produkci koupacích van se vstupními dvířky (tzv. walk-in vany). Tento svébytný segment sanitárního trhu, zaměřený na potřeby seniorů a uživatelů s pohybovým hendikepem, zažívá v posledních letech boom, který reflektuje demografický vývoj společnosti s trvalým trendem stárnutí populace. Rostoucí obliba walk-in van značky BudoPlast v pečovatelském i domácím sektoru je dána i jejich příznivými cenami a dobrou dostupností.

Všechny vany z produkce společnosti BUDO-PLAST mají skvělý poměr parametrů kvalita / užitná hodnota / cena. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem. Vedle základních verzí se tyto vany nabízejí i v luxusním provedení s volitelnými hydromasážními systémy a na zakázku i v různých barevných provedeních.

Moderní vany s dvířky značky BUDO-PLAST v sobě spojují sofistikované technické řešení s prvky užitné estetiky a pohodlí. Výsledkem jsou společensky prospěšné produkty, které umožňují seniorům a osobám s pohybovým hendikepem praktikovat samostatnou vanovou koupel bez nutnosti asistence dalších osob. Pěkný příklad praktického příspěvku moderní sanitární technologie k lepší kvalitě lidského života...

výrobce

BudoPlast

kód výrobku

BPIN60150

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

jediná

délka

150 cm

šířka

76 cm

výška

60 cm

provedení

klasické

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

umístění uzavíracího mechanismu

vnější

typ dvířek

otvíravá-pantová

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.