vanysdvirky.eu

0 ks

Artweger DUETT Vana se skleněnými dvířky

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

Stranová verze: levá

96 800,- Kč

akcenovinka

Značková koupací vana se skleněnými vstupními dvířky Artweger DUETT je špičkový produkt vysoké kvality a užitné hodnoty od renomovaného rakouského výrobce.

Aktuálně se nabízí ve dvou délkových (160 a 170 cm) a dvou stranových (s dvířky vlevo nebo vpravo) variantách.

Představujeme Vám verzi vany s dvířky Artweger DUETT 160 x 75 cm se vstupními  dvířky po levé straně.

Vzhledově atraktivní  skleněná vstupní dvířka jsou zavěšená na nerezových pantech a opatřená mechanickým uzavíracím zámkem na horní hraně vany.

Šířka vstupu: 55,3 cm

Po obvodu vstupního otvoru na korpusu vany  je instalováno  profilové těsnění ze silikonové pryže, které po přitlačení a uzamčení dvířek zámkem zaručuje dokonalou těsnost napuštěné vany.

Vana Artweger DUETT 160 x 75 cm je univerzální produkt k účelnému využití ve standardních koupelnách. Dobře se uplatní i ve smíšených domácnostech, které se seniory nebo tělesně hendikepovanými sdílejí i mladší osoby a děti, je vhodná k instalacím i v pečovatelském sektoru.

Hloubka vany: 49,5 cm

K vaně Artweger DUETT 160 x 75 cm lze doobjednat krycí panely dle potřeby:  1) jeden čelní panel 160 cm v případě instalace do výklenku (niky)  2) jeden čelní panel 160 cm a jeden boční panel 75 cm v případě rohové instalace  3) jeden čelní panel 160 cm a dva boční  panely 75 cm v případě přístěnné instalace.

Uvedené plastové krycí panely jsou dostupné ve standardní bílé barvě - viz sekce Příslušenství. 

Vanu lze samozřejmě rovněž instalovat bez použití odnímatelných krycích panelů, a sice standardním zůsobem: obezděním a obložením keramickým obkladem.

Instalace vany je jednoduchá a není vázána na asistenci autorizovaného servisu. Měla by však být provedena kvalifikovaným řemeslníkem.

Rakouská společnost Artweger patří k tradičním evropským výrobcům sanitární techniky a koupelnového vybavení. V nabídkovém portfoliu dominují luxusní sprchové zástěny, sprchové vaničky a rovněž kvalitní walk-in vany s dvířky pro seniory a tělesně hendikepované, které ojedinělým způsobem kombinují vanu s usnadněným vstupem s otvíravou sprchovou zástěnou pro plnohodnotné sprchování vestoje.

výrobce

Artweger

kód výrobku

AWGD160L

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká

stranová varianta

levá / pravá

délka

160 cm

šířka

75 cm

výška

61 cm

objem

180 l

provedení

klasické

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

umístění uzavíracího mechanismu

na horním okraji vany

typ dvířek

otvíravá-pantová

materiál dvířek

sklo - průhledná

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.