vanysdvirky.eu

0 ks

BudoPlast SENSATION Sedací vana s dvířky a posuvnou sedačkou

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

délka: 132 cm

dvířka: levá

46 900,- Kč

akcenovinka

Novátorský koncept slide-in vany s čelními dvířky BudoPlast SENSATION spočívá v důmyslné posuvné konstrukci sedačky, která umožňuje zejména problematicky pohyblivým uživatelům po usazení na vstupu snadný přesun do zádové partie vany a naopak.

Tato vana se nabízí ve dvou délkových variantách a ve dvou stranových verzích otvíravých čelních dvířek.

Představujeme Vám vanu BudoPlast SENSATION v délkové verzi 132 cm, s levostrannými vstupními dvířky.

Praktická posuvná bezpečnostní sedačka je opatřena kolečky, která hladce pojíždějí po dně vany. V tomto speciálním případě je vhodnější hovořit spíše o principu vany SLIDE-IN než WALK-IN.

Model BudoPlast SENSATION je určen spíše pro nepohyblivé ležící uživatele, kteří by měli problém nastoupit do běžné vany s dvířky. Asistence další osoby při nástupu uživatele do vany a výstupu z vany je v těchto případech nezbytná.

Vana BudoPlast SENSATION s rozměry 132 x 68 x 90 cm ( délka x šířka x výška ) s čelními vně otvíravými dvířky představuje efektivní řešení při praktikování osobní hygieny osob se závažným postižením pohybového ústrojí. Dobře se uplatní v domácím i pečovatelském sektoru.

Vana BudoPlast SENSATION je ze tří stran opatřena krycími panely, je tedy volně přístupná zpředu i z obou boků při přemísťování uživatele i při vlastní koupeli.

Standardním příslušenstvím je držák stojánkové bateriové sady s ruční sprchou k instalaci na okraj vany.

V České republice tento produkt spadá do kategorie sanitárního vybavení s usnadněným vstupem, nemá bohužel status zdravotnické pomůcky.

Společnost BudoPlast patří k nemnoha evropským výrobcům, kteří vlastní  know-how a potřebnou technologii k produkci koupacích van se vstupními dvířky (tzv. walk-in vany). Tento svébytný segment sanitárního trhu, zaměřený na potřeby seniorů a uživatelů s pohybovým hendikepem, zažívá v posledních letech boom, který reflektuje demografický vývoj společnosti s trvalým trendem stárnutí populace. Rostoucí obliba walk-in van značky BudoPlast v pečovatelském i domácím sektoru je dána i jejich příznivými cenami a dobrou dostupností.

Všechny vany z produkce společnosti BUDO-PLAST mají skvělý poměr parametrů kvalita / užitná hodnota / cena. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem. Vedle základních verzí se tyto vany nabízejí i v luxusním provedení s volitelnými hydromasážními systémy a na zakázku i v různých barevných provedeních.

Moderní vany s dvířky značky BUDO-PLAST v sobě spojují sofistikované technické řešení s prvky užitné estetiky a pohodlí. Výsledkem jsou společensky prospěšné produkty, které umožňují seniorům a osobám s pohybovým hendikepem praktikovat samostatnou vanovou koupel bez nutnosti asistence dalších osob. Pěkný příklad praktického příspěvku moderní sanitární technologie k lepší kvalitě lidského života...

výrobce

BudoPlast

kód výrobku

BPS132L

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

stranová varianta

levá / pravá

délka

132 cm

šířka

68 cm

výška

90 cm

provedení

s posuvnou sedačkou

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.