vanysdvirky.eu

0 ks

SanitPlast TULIP 2 Sedací vana s odnímatelnými dvířky

Zvolená varianta:

45 900,- Kč

akcenovinka

Představujeme Vám sedací walk-in vanu Sanitplast TULIP 2 s čelním vstupem a odnímatelnými dviřky - vyjímečný model, který díky své ojedinělé konstrukci vyčnívá z řady ostatních produktů tohoto sympatického výrobce. Vyrábí se v jediném rozměrovém provedení - 96 x 69,5 x 105 cm ( délka x šířka x výška )

Sedací walk-in vana Sanitplast TULIP 2 je opatřena odnímatelnými dvířky, která uzavírají čelní vstup. Jsou tvořena plochou klínovitou deskou z plastu. V horní partii mají výřez pro snadné uchopení a po obou stranách výstupky pro zasunutí do drážek v korpusu vany.

Manipulace s dvířky je velmi jednoduchá. Poté, co si uživatel nastoupí do vany, opřou se dvířka spodní částí o dvě zarážky na dně vany, přitlačí se k obvodovému těsnění vstupního otvoru a zasunutím výstupků na horní partii desky do drážek v korpusu se zajistí v uzavřené poloze. Vanu lze nyní napustit a provést koupel. Po skončení koupele se nejprve vypustí voda z vany a poté se dvířka opačným postupem odejmou.

Manipulace s dvířky je dobře patrná v minivideu - viz záložku VIDEO u detailu zboží!

Toto konstrukční řešení má několik výhod:

- Běžná silnostěnná vstupní dvířka zavěšená na pantech, která se používají u jiných modelů van s dvířky, zabírají i otevřeném stavu místo v koupacím prostoru a zhoršují tak možnost volného pohybu uživatele. Tato nevýhoda u odnímatelných dvířek odpadá.

- Vstupní otvor do vany je plnoprůchozí - t.j. jeho šířka není zúžena šířkou hrany dvířek

- Odnímatelná dvířka jsou jednoduchá a nejsou opatřena žádnými pohyblivými prvky (panty ani mechanickým zámkem), jsou tedy provozně velmi spolehlivá

- Odnímatelná dvířka i těsnění vstupního otvoru jsou dobře přístupná a snadno čistitelná

- Odnímatelná dvířka mohou být uložena na bocích koupacího prostoru uvnitř vany nebo vně - vedle vany

Společnost SanitPlast je specializovaný značkový výrobce kvalitních sanitárních produktů, zejména volně stojících retro-van a walk-in van s dvířky pro seniory a tělesně hendikepované. Základem úspěchu a obliby van značky SanitPlast je více než dvacetiletá výrobní tradice,  založená na ojedinělém technologickém know-how a svébytném designu. Použití vysoce jakostních materiálů, fundované řemeslné provedení a nekompromisní kontrola kvality jsou samozřejmým předpokladem pro vznik produktů, u kterých se krása snoubí s užitečností a dlouhodobá životnost s provozní spolehlivostí.

Tisíce spokojených uživatelů v domácím i pečovatelském sektoru po celé Evropě oceňují pohodlí, bezpečnost a nezávislost, které koupel ve vanách s dvířky značky SanitPlast přináší.

výrobce

SanitPlast

kód výrobku

SPT2

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

jedno provedení

délka

96 cm

šířka

69.5 cm

výška

105 cm

objem

180 l

hmotnost

54 kg

provedení

sedací

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.