vanysdvirky.eu

0 ks

SanitPlast RELAX Vana s dvířky

!Zboží má 12 variant

Zvolená varianta:

Stranová verze: levá

Délka: 140 cm

Šířka: 70 cm

45 900,- Kč

akcenovinka

Skvělou relaxační koupel nejen pro uživatele dříve narozené nebo s pohybovým hendikepem nabízí obdélníková vana Sanitplast RELAX s bočními dvířky pro usnadnění vstupu do vany.

Tato elegantní a praktická vana se nabízí v celkem dvanácti  rozměrových variantách - v běžných kombinacích délek a šířek. Je tedy vhodná k instalaci do většiny koupelen.

Vany Sanitplast RELAX jsou k dispozici v délkové řadě 140, 150, 160 a 170 cm, s šířkami 70 nebo 80 cm, se vstupními dvířky volitelně po levé nebo pravé straně korpusu (při pohledu na vanu zpředu).

Poznámka: Délková varianta 140 cm se vyrábí pouze v šířce 70 cm!

Představujeme Vám rozměrovou variantu vany Sanitplast RELAX 140 x 70 cm, s levými dvířky.

Koncepce vany s dvířky a bezbariérovým vstupem umožňuje bezproblémovou koupel pro seniory nebo tělesně hendikepované uživatele, ale v domácnosti ji určitě ocení i ostatní členové rodiny.

Uživatel vanu napustí vodou až poté, co se do ní vstoupí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí a teprve poté otevře dvířka a vystoupí ven - bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena profilovaným těsněním ze silikonové pryže. Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany zajišťuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, ovládaný zevnitř vany.

Na horní hraně dvířek je nainstalováno praktické celokovové madlo, které dobře poslouží jako opora při vstávání z vany, avšak pouze při zavřených a zajištěných dvířkách! Pozor, při otevřených dvířkách se o madlo neopírejte, hrozí nebezpečí vylomení pantů!

Šířka dvířek: 39 / 32 cm

Dno vany s dvířky SanitPlast RELAX protiskluzovou úpravu pro bezpečný pohyb v koupacím prostoru.

V nožní partii přechází dno vany do mírně vyvýšeného výstupku, který poslouží jako šikovná podložka pro nohy při relaxační koupeli.

Vanu je možné opatřit odnímatelným vanovým podhlavníkem.

Vana s dvířky SanitPlast RELAX je standardně opatřena dvěma odnímatelnými krycími panely s elegantním profilováním. Je určena k rohové instalaci, ale je možná i montáž u přímé stěny (jako volitelné příslušenství se pro tento případ nabízí další samostatný boční krycí panel) nebo zabudování do niky.

Vana s dvířky SanitPlast RELAX je vyrobena z prvotřídních značkových materiálů, které zaručují dlohodobou životnost a vysokou provozní spolehlivost. Odolný sanitární polyester GRP vyztužený skelným vláknem je opatřen syntetickým akrylovým gelcoatem, který zajišťuje dokonale hladký a snadno čistitelný povrch.

Výškově nastavitelná podpůrná kovová konstrukce korpusu je zárukou dobré stability a zvýšené únosnosti vany. Konečná nivelizace vany na místě instalace se provádí pomocí výškově nastavitelných nožek pod nosným rámem.

Dveřní panty a prvky uzavíracího mechanismu jsou celokovové, nerezové.

Vana s dvířky Sanitplast RELAX je optimálním řešením do koupelen vícegeneračních domácností. Starší a hůře pohybliví využijí vstup s dvířky, ti mladší a pružnější si nastoupí překročením - jako do běžné vany. Jak prosté!

Instalace vany s dvířky SanitPlast RELAX není podmíněna autorizovaným servisem výrobce, měla by však být provedena odborným řemeslníkem nebo montážní firmou.

Společnost SanitPlast je specializovaný značkový výrobce kvalitních sanitárních produktů, zejména volně stojících retro-van a walk-in van s dvířky pro seniory a tělesně hendikepované. Základem úspěchu a obliby van značky SanitPlast je více než dvacetiletá výrobní tradice,  založená na ojedinělém technologickém know-how a svébytném designu. Použití vysoce jakostních materiálů, fundované řemeslné provedení a nekompromisní kontrola kvality jsou samozřejmým předpokladem pro vznik produktů, u kterých se krása snoubí s užitečností a dlouhodobá životnost s provozní spolehlivostí.

Tisíce spokojených uživatelů v domácím i pečovatelském sektoru po celé Evropě oceňují pohodlí, bezpečnost a nezávislost, které koupel ve vanách s dvířky značky SanitPlast přináší.

výrobce

SanitPlast

kód výrobku

SPR14070L

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

pravá/levá

délka

140 cm

šířka

70 cm

výška

60 cm

objem

180 l

hmotnost

49 kg

provedení

klasické

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

umístění uzavíracího mechanismu

vnitřní

typ dvířek

otvíravá-pantová

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.