vanysdvirky.eu

0 ks

SanitPlast ODA E Sedací vana s dvířky

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Stranová verze: levá

Délka: 125 cm

52 900,- Kč

akcenovinka

Sedací bezbariérová vana Sanitplast ODA 125 E pro seniory a tělesně hendikepované je opatřena  vodotěsnými bočními dvířky pro pohodlný vstup i výstup. Vstupní dvířka mohou být umístěna na levé nebo pravé straně vany, sedák je vždy na opačné straně než vstup. Stranová varianta se určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvenku.

Představujeme Vám vanu ODA 125 E o rozměrech 125 x 68 x 103,5 cm (délka x šířka x výška), jeden z nejpraktičtějších a nejžádanějších walk-in modelů na trhu - se vstupními dvířky na LEVÉ straně.

Koncepce vany s bezbariérovým vstupem umožňuje bezpečnou koupel a provádění intimní hygieny seniorům a tělesně hendikepovaným uživatelům - bez nutnosti asistence druhé osoby. Vysoký věk, nemoc, úraz nebo tělesné postižení tak už nutně nemusí být důvodem k rezignaci na pohodové relaxační chvíle v napuštěné vaně...

Použití vany s dvířky je velmi jednoduché. Uživatel vanu napustí vodou až poté, co se v ní pohodlně usadí, uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí a teprve poté odjistí a otevře dvířka a vystoupí ven - bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Dovnitř otvíravá vstupní dvířka jsou zavěšena na dvou nerezových pantech, po obvodu jsou opatřena profilovaným těsněním ze silikonové pryže. Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z napuštěné vany zajišťuje celokovový nerezový pákový uzavírací mechanismus s bezpečnostní pojistkou, ovládaný z vnitřní strany.

Šířka dvířek: 46 / 27,5 cm

Dno vany ODA 125 E protiskluzovou úpravu, rovněž tak pohodlný integrovaný sedák s ergonomickým tvarováním, který zajišťuje bezpečnou polohu uživatele při sedací koupeli.

Výška sedáku: 44 cm

Korpus vany a vstupní dvířka jsou vyrobeny z kvalitního GRP polyesteru vyztuženého sklolaminátem. Celokovová podpůrná konstrukce s výškově nastavitelnými nožkami zajišťuje dobrou stabilitu sestavy,

Vana je standardně opatřena elegantními odnímatelnými krycími panely. Je přednostně určena k rohové instalaci, ale je možná i montáž u přímé stěny (jako volitelné příslušenství se pro tento případ nabízí další samostatný boční krycí panel) nebo zabudování v nice. 

Vana se dodává v základní bílé barvě (White Star), jiné barvy dle palety RAL jsou dostupné za příplatek- info o ceně na vyžádání.

Společnost SanitPlast je specializovaný značkový výrobce kvalitních sanitárních produktů, zejména volně stojících retro-van a walk-in van s dvířky pro seniory a tělesně hendikepované. Základem úspěchu a obliby van značky SanitPlast je více než dvacetiletá výrobní tradice,  založená na ojedinělém technologickém know-how a svébytném designu. Použití vysoce jakostních materiálů, fundované řemeslné provedení a nekompromisní kontrola kvality jsou samozřejmým předpokladem pro vznik produktů, u kterých se krása snoubí s užitečností a dlouhodobá životnost s provozní spolehlivostí.

Tisíce spokojených uživatelů v domácím i pečovatelském sektoru po celé Evropě oceňují pohodlí, bezpečnost a nezávislost, které koupel ve vanách s dvířky značky SanitPlast přináší.

výrobce

SanitPlast

kód výrobku

ODA125EL

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

pravá/levá

délka

125 cm

šířka

68 cm

výška

103.5 cm

objem

230 l

hmotnost

58 kg

provedení

sedací

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.