vanysdvirky.eu

0 ks

BudoPlast MODERN Volně stojící sedací vana s dvířky

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

44 900,- Kč

akcenovinka

Představujeme Vám walk-in vanu Budo-Plast MODERN, moderní luxusní produkt, navržený a optimalizovaný tak, aby poskytoval maximum uživatelského komfortu a pohodlí.

Volně stojící sedací vana s dvířky Budo-Plast MODERN o rozměrech 150 x 76 x 70 cm (délka x šířka x výška) v levé stranové variantě (t.j. s dvířky vlevo) je ojedinělým technickým i designovým řešením v kategorii van pro seniory a tělesně hendikepované. Speciální zakapotovaný podpůrný rám umožňuje instalaci volně v prostoru - t.j. s přístupem k vaně ze všech stran! Je samozřejmě možná i instalace rohová nebo nástěnná. Produkt tohoto typu a s těmito možnostmi na našem trhu zatím chyběl.

Sedací walk-in vana MODERN na první pohled upoutá svým atraktivním vzhledem a neotřelou elegancí. Inovativní design se u tohoto produktu snoubí s praktičností a promyšlenou funkčností. Jedinečnost vany MODERN je navíc podtržena hand-made zpracováním - t.j. řemeslnou ruční výrobou celého kompletu.

Sedací vana Budo-Plast MODERN je opatřena bočními vodotěsnými dvířky pro pohodlný vstup i výstup. Tato koncepce umožňuje důstojnou koupel a provádění intimní hygieny v soukromí - bez nutnosti asistence druhé osoby. Vana s dvířky je sice přednostně určena tělesně hendikepovaným uživatelům nebo seniorům, ale v domácnosti ji určitě ocení i ostatní členové rodiny. Nízká spotřeba vody při sedací koupeli je zaručena.

Uživatel vanu napustí až poté, co se v ní pohodlně usadí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí a teprve poté otevře dvířka a vystoupí ven - bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Vstupní dvířka mohou být umístěna na levé či pravé straně vany, sedák je vždy na opačné straně. Stranová varianta se určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvenku.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena silikonovým profilovaným těsněním. 

Šířka dvířek: 41/26 cm

Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany zajišťuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, ovládaný z vnější strany.

Vana je vyrobena z prvotřídních značkových materiálů, které zaručují dlohodobou životnost a vysokou provozní spolehlivost. Korpus vany je z polyesterového sklolaminátu renomované britské značky Scott Bader, finální povrchová úprava je provedena nástřikem akrylovým coatem německé firmy Reichold. Průměrná tlouštka stěny vany je 7 mm, z toho akrylový coat představuje vrstvu 2,5 až 3 mm.

Dveřní panty a prvky uzavíracího mechanismu jsou vyrobeny z chromniklové slitiny.

Nosný rám vany je svařen z uzavřených ocelových profilů ("jeklů") 20 x 20 x 2 mm. Celá kovová konstrukce rámu je po svaření opatřena pětinásobným ochranným nástřikem. Konečná nivelizace vany na místě instalace se provádí pomocí výškově nastavitelných nožek (ocelové šrouby M10 s plastovými koncovkami ), na kterých spočívá nosný rám.

Maximální únosnost vany výrobce deklaruje přípustným zatížením do 300kg.

Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje maximum pohodlí při koupeli.

Výška sedáku ode dna vany: 27 cm

Protiskluzová úprava dna zaručuje bezpečnost při koupeli i při nastupvání a vystupování z vany.

Vana je opatřena odtokovou sadou s lankovým ovládáním a s přepadem, instalovanou viditelně na vnějším plášti. Otočný sifon umožňuje snadné napojení na odpadní potrubí.

Standardně dodávaná barva je bílá, za příplatek je však možné vanu objednat ve všech dostupných odstínech podle barevné škály RAL.

Společnost BudoPlast patří k nemnoha evropským výrobcům, kteří vlastní  know-how a potřebnou technologii k produkci koupacích van se vstupními dvířky (tzv. walk-in vany). Tento svébytný segment sanitárního trhu, zaměřený na potřeby seniorů a uživatelů s pohybovým hendikepem, zažívá v posledních letech boom, který reflektuje demografický vývoj společnosti s trvalým trendem stárnutí populace. Rostoucí obliba walk-in van značky BudoPlast v pečovatelském i domácím sektoru je dána i jejich příznivými cenami a dobrou dostupností.

Všechny vany z produkce společnosti BUDO-PLAST mají skvělý poměr parametrů kvalita / užitná hodnota / cena. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem. Vedle základních verzí se tyto vany nabízejí i v luxusním provedení s volitelnými hydromasážními systémy a na zakázku i v různých barevných provedeních.

Moderní vany s dvířky značky BUDO-PLAST v sobě spojují sofistikované technické řešení s prvky užitné estetiky a pohodlí. Výsledkem jsou společensky prospěšné produkty, které umožňují seniorům a osobám s pohybovým hendikepem praktikovat samostatnou vanovou koupel bez nutnosti asistence dalších osob. Pěkný příklad praktického příspěvku moderní sanitární technologie k lepší kvalitě lidského života...

výrobce

BudoPlast

kód výrobku

BPM150L

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká

stranová varianta

levá / pravá

délka

150 cm

šířka

76 cm

výška

70 cm

provedení

sedací

pozice dvířek

boční

otvíravost dvířek

vnitřní

umístění uzavíracího mechanismu

vnější

typ dvířek

otvíravá-pantová

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.