vanysdvirky.eu

0 ks

BudoPlast IMPRESSION Vana s dvířky

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

Délka: 140 cm

40 500,- Kč

akcenovinka

Praktická bezbariérová vana BUDO-PLAST IMPRESSION je opatřena  vodotěsnými bočními dvířky pro pohodlný vstup i výstup.

Vany IMPRESSION jsou k dispozici v rozměrové řadě 140, 150, 160 a 170 cm, se vstupními dvířky volitelně po levé nebo pravé straně korpusu.

Představujeme Vám vanu s dvířky Budo-Plast IMPRESSION o délce 140 cm, s levými vstupními dvířky.

Koncepce vany s dvířky a bezbariérovým vstupem umožňuje bezproblémovou koupel pro seniory nebo tělesně hendikepované uživatele, ale v domácnosti ji určitě ocení i ostatní členové rodiny.

Uživatel vanu napustí vodou až poté, co se do ní vstoupí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí a teprve poté otevře dvířka a vystoupí ven - bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Vstupní dvířka mohou být umístěna na levé nebo pravé straně vany. Stranová varianta se určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvenku.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena profilovaným těsněním ze silikonové pryže. Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany zajišťuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, ovládaný z vnější strany.

Šířka dvířek: 38 cm

Dno vany IMPRESSION  protiskluzovou úpravu pro bezpečný pohyb v koupacím prostoru.

Okraj vany v zádové partii má vyvýšený límec - vhodný k instalaci vanového podhlavníku.

Vana je standardně opatřena elegantními odnímatelnými krycími panely. Je určena k rohové instalaci, ale je možná i montáž u přímé stěny (jako volitelné příslušenství se pro tento případ nabízí další samostatný boční krycí panel) nebo zabudování do niky.

Vana IMPRESSION je vyrobena z prvotřídních značkových materiálů, které zaručují dlohodobou životnost a vysokou provozní spolehlivost. Korpus vany je z polyesterového sklolaminátu renomované britské značky Scott Bader, finální povrchová úprava je provedena nástřikem akrylovým coatem německé firmy Reichold. Průměrná tlouštka stěny vany je 7 mm, z toho akrylový coat představuje vrstvu 2,5 až 3 mm.

Dveřní panty a prvky uzavíracího mechanismu jsou vyrobeny z chromniklové slitiny.

Nosný rám vany je svařen z uzavřených ocelových profilů ("jeklů") 20 x 20 x 2 mm. Celá kovová konstrukce rámu je po svaření opatřena pětinásobným ochranným nástřikem.

Konečná nivelizace vany na místě instalace se provádí pomocí deseti výškově nastavitelných nožek (ocelové šrouby M10 s plastovými koncovkami ), na kterých spočívá nosný rám.

Maximální únosnost vany výrobce deklaruje přípustným zatížením do 300 kg

Společnost BudoPlast patří k nemnoha evropským výrobcům, kteří vlastní  know-how a potřebnou technologii k produkci koupacích van se vstupními dvířky (tzv. walk-in vany). Tento svébytný segment sanitárního trhu, zaměřený na potřeby seniorů a uživatelů s pohybovým hendikepem, zažívá v posledních letech boom, který reflektuje demografický vývoj společnosti s trvalým trendem stárnutí populace. Rostoucí obliba walk-in van značky BudoPlast v pečovatelském i domácím sektoru je dána i jejich příznivými cenami a dobrou dostupností.

Všechny vany z produkce společnosti BUDO-PLAST mají skvělý poměr parametrů kvalita / užitná hodnota / cena. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem. Vedle základních verzí se tyto vany nabízejí i v luxusním provedení s volitelnými hydromasážními systémy a na zakázku i v různých barevných provedeních.

Moderní vany s dvířky značky BUDO-PLAST v sobě spojují sofistikované technické řešení s prvky užitné estetiky a pohodlí. Výsledkem jsou společensky prospěšné produkty, které umožňují seniorům a osobám s pohybovým hendikepem praktikovat samostatnou vanovou koupel bez nutnosti asistence dalších osob. Pěkný příklad praktického příspěvku moderní sanitární technologie k lepší kvalitě lidského života...

výrobce

BudoPlast

kód výrobku

BPI140L

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

levá / pravá

délka

140 cm

šířka

76 cm

výška

60 cm

provedení

klasické

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.