vanysdvirky.eu

0 ks

Novellini COMBY Dvoudílná vanová zástěna

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

10 920,- Kč

akcenovinka

Dvoudílná skleněná vanová zástěna Novellini COMBY je určena jako volitelné příslušenství ke všem délkovým variantám speciální vany s bočními vstupními dvířky Novellini IRIS. Nabízí se v levé a pravé stranové variantě.

Představujeme Vám LEVOU stranovou verzi dvoudílné skleněné zástěny Novellini COMBI.

Milovníci sprchování určitě ocení možnost doplnit vanu s dvířky Novellini IRIS praktickou vanovou zástěnou.

Použité technické řešení, kdy vanová zástěna navazuje na vstupní dvířka, ale netvoží s nimi kompaktní blok, se ukázalo jako spolehlivější a bezpečnější v běžném užívání, než drahé koncepty od jiných výrobců, kdy dvířka jsou sdružená s vanovou zástěnou do jednoho bloku.

Proslulý italský výrobce kvalitního designového sanitárního zařízení a vybavení  koupelen - společnost Novellini - patří k evropským lídrům této branže. Nová řešení, neotřelé koncepty a inovativní design udávají směry dalšího vývoje a nastolují spotřebitelské trendy v sanitární technice. Široké nabídkové portfolio Novellini zahrnuje sprchové kouty a vaničky, masážní boxy, sprchové masážní panely, koupací vany, masážní systémy a wellness produkty, skleněné deskové radiátory a další. Pověstný italský design se snoubí s perfektním řemeslným provedením. Novellini patří ke specialistům individuálního uživatelského designu a nabízí velký výběr originálních grafických motivů na skleněné plochy sprchových zástěn i radiátorů, včetně realizace zákazníkem dodaných předloh. Buďte sví a individualizujte si s Novellini svou koupelnu!

výrobce

Novellini

kód výrobku

IRIS2V80S-1K

tvar

rovný

stranová varianta

levá

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

systém otvírání

otočný

konstrukce

bezrámová

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

vodoodpudivá úprava

ne

šířka

84 cm

výška

150 cm

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.