vanysdvirky.eu

0 ks

Novellini IRIS STANDARD Vana se skleněnými dvířky

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Délka: 170 cm

Stranová verze: levá

59 990,- Kč

akcenovinka

Speciální designová koupací vana s bočními vstupními dvířky Novellini IRIS STANDARD představuje vítané rozšíření tohoto žádaného sortimentu s usnadněným vstupem na českém trhu. Nabízí se ve třech rozměrových variantách - 160 x 70/80 cm, 170 x 70/80 cm a 180 x 75/85 cm, ve všech případech variantně  v levé a pravé stranové verzi (bráno podle polohy dvířek při pohledu na vanu zepředu).

Představujeme Vám variantu vany Novellini IRIS standard v délce 170 cm, v levé stranové variantě.

Tato délková verze je vhodná do většiny standardních i větších koupelen. Nabízí dostatek prostoru a komfortu při užívání.

Je třeba zdůraznit, že vana Novellini IRIS standard je sice přednostně určena pro koupel osob starších a tělesně hendikepovaných, pro které by běžná vana představovala nepřekročitelnou bariéru, ale vanu s dvířky budou v domácnosti jistě rádi využívat i ostatní - dobře pohybliví - členové rodiny.

Vana s dvířky Novellini IRIS standard je kvalitní značkový produkt s nezaměnitelným designem. Kromě skleněných průhledných vstupních dvířek zaujme tato vana na první pohled charakteristický půdorysem, kdy  čelní strana se z obou konců souměrně rozšiřuje směrem ke středu do jakési přídě s velkým úhlem rozevření cca 150 stupňů. V této středové partii je umístěno ovládání uzavíracího mechanismu dveří s pojistkou proti nežádoucímu otevření při napuštěné vaně a s dorazem pro skleněnou vanovou zástěnu COMBY, kterou naleznete ve volitelném příslušenství. Dveře na otočných pantech se otvírají dovnitř vany. Obvodové profilované těsnění ze silikonové pryže zajišťuje dokonalou vodotěsnost mezi dveřmi a korpusem vany.

Konstrukční vychytávkou u vany Novellini IRIS standard je vícefunkční odnímatelná zádová opěrka-podhlavník, kterou lze použít i jako sedák-lavičku. Na bocích vany jsou připraveny drážky, do kterých se sedák v případě potřeby jednoduše zasune a poskytne Vám tak komfort sedací vany.

Vana se dodává kompletně vystrojená, instalovaná na podpůrném výškově nastavitelném rámu, včetně multifunkční zádové opěrky - sedáku, odtokové sady v dezénu lesklý chrom a jednoho plastového čelního krycího panelu + jednoho krátkého bočního panelu.

Vana Novellini IRIS se nabízí rovněž v provedení s vestavěnou směšovací baterií na okraji vany, případně v hydromasážní verzi. Bližší informace na vyžádání.

Montáž vany není vázána na servisní asistenci, ale měla by být nainstalována odborným řemeslníkem.

Proslulý italský výrobce kvalitního designového sanitárního zařízení a vybavení  koupelen - společnost Novellini - patří k evropským lídrům této branže. Nová řešení, neotřelé koncepty a inovativní design udávají směry dalšího vývoje a nastolují spotřebitelské trendy v sanitární technice. Široké nabídkové portfolio Novellini zahrnuje sprchové kouty a vaničky, masážní boxy, sprchové masážní panely, koupací vany, masážní systémy a wellness produkty, skleněné deskové radiátory a další. Pověstný italský design se snoubí s perfektním řemeslným provedením. Novellini patří ke specialistům individuálního uživatelského designu a nabízí velký výběr originálních grafických motivů na skleněné plochy sprchových zástěn i radiátorů, včetně realizace zákazníkem dodaných předloh. Buďte sví a individualizujte si s Novellini svou koupelnu!

výrobce

Novellini

kód výrobku

IRI217080CSA2

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

stranová varianta

pravá/levá

délka

170 cm

šířka

80 cm

výška

62 cm

objem

265 l

provedení

s odnímatelným sedátkem

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.