vanysdvirky.eu

0 ks

GroSpa DOOR 115 Sedací vana s dvířky s bočním vstupem pro vozíčkáře

Zvolená varianta:

62 900,- Kč

akcenovinka

Unikátní sedací vana s dvířky GroSpa DOOR 115 je šířkou vstupu a koncepcí vnitřního prostoru speciálně uzpůsobena pro osoby upoutané na invalidní vozík, kterým umožní maximálně pohodlnou a důstojnou koupel. Jedná se o plně vybavený model, vhodný pro praktikování osobní hygieny bez nutnosti asistence další osoby. Je opatřena bočním vstupem, s dvířky osazenými patenovaným bezpečnostním uzavíracím mechanismem.

Vana je opatřena odnímatelnými krycími panely, může být tedy variabilně umístěna buď bokem k rovné stěně, do niky nebo do levého či pravého rohu koupelny.

Bytelné nerezové panty, ztrojená uzavírací závora, masívní profilované silikonové těsnění uložené v drážce po obvodu dvířek a konečně robustní pákový uzavírací mechanismus s aretací a bezpečnostní pojistkou proti nechtěné manipulaci s dvířky při napuštěné vaně - to je charakteristika technického řešení nejdůležitější a nejvíce exponované části vany.

Plná výbava vany dále zahrnuje stojánkovou směšovací baterii, přepínač výtoku vana/ruční sprcha a zásuvnou ruční sprchu. Standardní součástí vany je rovněž vanové madlo na vnitřní straně dvířek.

Připojení vany na vodoinstalaci a odpad je velice jednoduché. Přívod studené a teplé vody ke směšovací baterii je realizován nerezem opředenými flexo-hadicemi z nástěnných rohových ventilů, připravených v prostoru pod vanou.

Pod obchodní značkou GroSpa, dobře známou na českém a slovenském trhu se sanitární technikou, wellness a spa, působí tuzemský výrobce a dovozce, společnost Nopart CZ. Kromě tradiční nabídky celé škály kvalitních vířivých spa-bazénků, určených pro terapii, relaxaci a zábavu v domácnostech i v profesionálním wellness sektoru, prezentuje GroSpa nově kolekci kompletně vybavených sedacích van s otvíratelnými dvířky DOOR pro seniory a tělesně hendikepované osoby. Krátké dodací lhůty, profesionální servis i zajištěné dodávky náhradních dílů na území ČR a SR jsou u tohoto výrobce samozřejmostí.

výrobce

GroSpa

kód výrobku

XT-115

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

jedno provedení

délka

132 cm

šířka

74 cm

výška

112 cm

hmotnost

120 kg

provedení

sedací

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.