vanysdvirky.eu

0 ks

GroSpa DOOR 152 Sedací vana s dvířky s bočním vstupem a nástavbou

Zvolená varianta:

83 400,- Kč

akcenovinka

Pro linii sedacích van s dvířky, určených seniorům a tělesně hendikepovaným uživatelům GroSpa DOOR, je společný charakteristický jednotný koncept designu, vybavení i použitých technických prvků.

Dodávají se v provedení s čelním nebo bočním vstupem, dvířka jsou ve všech případech otvíravá směrem ven z vany.

Představujeme Vám model GroSpa DOOR 152 XT-106B  s bočním vstupem a nástavbou se shrnovacím závěsem.

Tato vana je s půdorysem 152 x 81 cm největším a zároveň nejoblíbenějším modelem z rodiny van GroSpa DOOR. Velmi praktická je především trojstranná plastová nástavba na vaně se shrnovacím závěsem na čelní straně, která umožňuje nerušené sprchování ve zcela uzavřeném prostoru bez nebezpečí rozstřikování vody vně vany.

Nástavba je vybavena zrcadlem, dvěma vodorovnými madly pro přehození ručníků a žínek a dvěma odkladacími poličkami na mycí potřeby v prolisech stěny nástavby v nožní partii vany. Spodní polička je navíc opatřena kovovým zábradlíčkem.

Vana je standardně opatřena krycími panely, a to ze tří stran. Může být tedy variabilně umístěna buď bokem k rovné stěně, do niky nebo do levého či pravého rohu koupelny.

Sedací vana s dvířky, bočním vstupem a nástavbou se shrovacím závěsem GroSpa DOOR 152 XT-106B je plně vybavený model, vhodný pro praktikování osobní hygieny bez nutnosti asistence další osoby.

Je opatřena bočním vstupem, s dvířky osazenými patenovaným bezpečnostním uzavíracím mechanismem. Bytelné nerezové panty, ztrojená uzavírací závora, masívní profilované silikonové těsnění uložené v drážce po obvodu dvířek a konečně robustní pákový uzavírací mechanismus s aretací a bezpečnostní pojistkou proti nechtěné manipulaci s dvířky při napuštěné vaně - to je charakteristika technického řešení nejdůležitější a nejvíce exponované části vany.

Plná výbava vany dále zahrnuje stojánkovou směšovací baterii, přepínač výtoku vana-ruční sprcha a zásuvnou ruční sprchu. Standardní součástí vany je rovněž elegantní výklopný podhlavník v černé barvě na trubkovém pochromovaném rámu a vanové madlo na vnitřní straně dvířek

Připojení vany na vodoinstalaci a odpad je velice jednoduché. Přívod studené a teplé vody ke směšovací baterii je realizován nerezem opředenými flexo-hadicemi z nástěnných rohových ventilů, připravených v prostoru pod vanou.

Přejeme Vám mnoho příjemných chvil strávených při bezpečné koupeli v sedací vaně s dvířky  GroSpa DOOR 152 XT-106B!

Pod obchodní značkou GroSpa, dobře známou na českém a slovenském trhu se sanitární technikou, wellness a spa, působí tuzemský výrobce a dovozce, společnost Nopart CZ. Kromě tradiční nabídky celé škály kvalitních vířivých spa-bazénků, určených pro terapii, relaxaci a zábavu v domácnostech i v profesionálním wellness sektoru, prezentuje GroSpa nově kolekci kompletně vybavených sedacích van s otvíratelnými dvířky DOOR pro seniory a tělesně hendikepované osoby. Krátké dodací lhůty, profesionální servis i zajištěné dodávky náhradních dílů na území ČR a SR jsou u tohoto výrobce samozřejmostí.

výrobce

GroSpa

kód výrobku

XT-106B

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

vyztužený sklolaminát / gelcoat

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

jedno provedení

délka

152 cm

šířka

81 cm

výška

208 cm

hmotnost

175 kg

provedení

sedací

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.