vanysdvirky.eu

0 ks

Banya Corporate FLORIANE Vana s dvířky

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: pravá

64 900,- Kč

akcenovinka

Praktická bezbariérová vana Banya Corporate FLORIANE 170 je vybavena bočními dvířky pro pohodlný vstup i výstup tělesně hendikepovaných uživatelů nebo seniorů. Toto uspořádání umožňuje provádění intimní hygieny v soukromí - bez nutnosti asistence druhé osoby.

Uživatel si vanu napustí až poté, co se v ní pohodlně usadí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí, otevře si zevnitř dvířka a vystoupí ven bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Dno vany FLORIANE 170 je opatřeno protiskluzovou úpravou, na bocích jsou výstupky pro spočinutí paží a usnadnění vstávání.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena silikonovým těsněním proti úniku vody. Zajištění zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany je zabezpečeno speciálním celokovovým uzavíracím mechanismem - ovládaným zevnitř vany.

Vana FLORIANE 170 je vyrobena z jakostního sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou, rubová strana je opatřena ekologickým zpevňujícím nástřikem GREENSIR.

Vana je standardně opatřena dvěma elegantními krycími panely s prolisy. Je primárně určena k instalaci do rohu či do niky, ale není vyloučeno ani její umístění u přímé stěny - po dokoupení dalšího bočního krycího panelu.

Vstupní dvířka mohou být umístěna na levé či pravé straně vany. Stranová varianta vany se určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvenku.

Do vany FLORIANE 170 lze na přání vestavět i hydromasážní systém, chromoterapii nebo instalovat stojánkovou bateriovou sadu na okraj vany. Podrobnosti a kalkulace na vyžádání.

Náš specializovany obchod VANY S DVÍŘKY.EU se zaměřuje na distribuci, servis a poradenství v oblasti sanitární techniky pro seniory a tělesně hendikepované. Námi nabízené zboží naleznete v kategoriích Vany s dvířky, Walk-in vany, Vany pro seniory, Vany pro tělesně postižené, Vany s usnadněným vstupem, Sedací vany s dvířky.

  Francouzská společnost BANYA Corporate se zabývá výrobou a distribucí speciálních akrylátových koupacích van se vstupními dvířky pro usnadnění vstupu pro seniory a tělesně hendikepované osoby. Patentovaný technický systém tvarovaných vanových korpusů, vstupních dvířek, těsnění a uzavíracích mechanismů je zcela vodotěsný a bezpečný. Vany BANYA Corporate umožňují díky svému konstrukčnímu konceptu plnohodnotné a samostatné provádění osobní hygieny uživatelům, pro které je použití standardních koupacích van bez cizí pomoci nebo bez použití zdvihacích zařízení nemožné. Tyto vany lze na požádání vybavit i vybranými masážními systémy a rozšířit tak jejich použití o domácí hydroterapii. Společnost BANYA Corporate je dále výrobcem plastových sanitárních stavebnicových konstrukcí Facilot, které bez potřeby stavebních prací a jednoduchým postupem nahrazují stávající vany (především v koupelnách panelových bytových domů) praktickým sprchovým koutem.

  výrobce

  Banya Corporate

  druh

  s dvířky

  barva

  bílá

  materiál

  akrylát / Greensir

  typ

  hladká i masážní varianta

  stranová varianta

  levá / pravá

  délka

  170 cm

  šířka

  75 cm

  výška

  60 cm

  objem

  130 l

  hmotnost

  40 kg

  Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.