vanysdvirky.eu

0 ks

Banya Corporate AZALEE Sedací vana s dvířky

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

59 992,- Kč

akcenovinka

Praktická sedací bezbariérová vana Banya Corporate AZALEE 130 je vybavena bočními vodotěsnými dvířky pro pohodlný vstup i výstup. Je sice přednostně určena tělesně hendikepovaným uživatelům nebo seniorům, ale dobře se uplatní i v běžných podmínkách. Tato koncepce umožňuje důstojnou koupel i provádění intimní hygieny v soukromí - bez nutnosti asistence druhé osoby.

Uživatel si vanu napustí až poté, co se v ní pohodlně usadí a uzavře a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele vanu naopak nejprve vypustí a teprve poté otevře dvířka a vystoupí ven bez nutnosti překonávat výškovou bariéru standardní vany.

Dno vany AZALEE 130 je opatřeno protiskluzovou úpravou, pohodlný integrovaný sedák se středovým ergonomickým prolisem zajišťuje bezpečnou polohu při koupeli.

Vstupní dvířka jsou po obvodu opatřena silikonovým těsněním. Těsnost zavřených dvířek proti nežádoucímu úniku vody z naplněné vany zajišťuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, ovládaný zevnitř vany.

Vana AZALEE 130 je vyrobena z jakostního  sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou, vyztuženého  ekologickým zpevňujícím nástřikem GREENSIR z vnější strany. Vanová skořepina je instalováma v robustním podpůrném rámu z nerezových profilů a je opatřena výškově nastavitelnými nožkami.

Vana je standardně opatřena elegantními odnímatelnými krycími panely s prolisy, a to konkrétně na čelní straně a na jedné boční straně (u boku blíže dvířkům). Je primárně určena k instalaci v rohu, ale není vyloučeno ani její umístění  v nice či u přímé stěny (jako volitelné příslušenství se pro tento případ nabízí další samostatný boční krycí panel).

Vstupní dvířka mohou být umístěna na levé či pravé straně vany, sedák je vždy na opačné straně. Stranová varianta se určuje podle polohy dvířek při pohledu na vanu zvenku.

Do vany AZALEE 130 lze na přání vestavět hydromasážní systém, chromoterapii nebo instalovat stojánkovou bateriovou sadu na okraj vany. Podrobnosti a cenová kalkulace na vyžádání.

Náš specializovany obchod VANY S DVÍŘKY.EU se zaměřuje na distribuci, servis a poradenství v oblasti sanitární techniky pro seniory a tělesně hendikepované. Námi nabízené zboží naleznete v kategoriích Vany s dvířky, Walk-in vany, Vany pro seniory, Vany pro tělesně postižené, Vany s usnadněným vstupem, Sedací vany s dvířky.

Francouzská společnost BANYA Corporate se zabývá výrobou a distribucí speciálních akrylátových koupacích van se vstupními dvířky pro usnadnění vstupu pro seniory a tělesně hendikepované osoby. Patentovaný technický systém tvarovaných vanových korpusů, vstupních dvířek, těsnění a uzavíracích mechanismů je zcela vodotěsný a bezpečný. Vany BANYA Corporate umožňují díky svému konstrukčnímu konceptu plnohodnotné a samostatné provádění osobní hygieny uživatelům, pro které je použití standardních koupacích van bez cizí pomoci nebo bez použití zdvihacích zařízení nemožné. Tyto vany lze na požádání vybavit i vybranými masážními systémy a rozšířit tak jejich použití o domácí hydroterapii. Společnost BANYA Corporate je dále výrobcem plastových sanitárních stavebnicových konstrukcí Facilot, které bez potřeby stavebních prací a jednoduchým postupem nahrazují stávající vany (především v koupelnách panelových bytových domů) praktickým sprchovým koutem.

výrobce

Banya Corporate

druh

s dvířky

barva

bílá

materiál

akrylát / Greensir

typ

hladká i masážní varianta

stranová varianta

levá / pravá

délka

130 cm

šířka

75 cm

výška

90 cm

objem

160 l

hmotnost

45 kg

provedení

sedací

Copyright © 2007-2016 B.A.R. Praha, s.r.o.